By Simon Maljevac 04 May, 2023
Po posebni aprilski izdaji smo za vas pripravili še redno majsko številko revije Balinar, ki prinaša obširen pregled z dogodki in reprezentančnimi medaljami izredno bogatega minulega leta ter aktualne novice iz prve tretjine leta 2023. Vabljeni k branju!
By Simon Maljevac 20 Sep, 2022
Evropsko prvenstvo v balinanju za ženske je poželo veliko zanimanje slovenskih medijev. V poslušanje vam ponujamo prispevka iz Val 202 ter italijanskega programa Radia Koper - Capodistria.
By Simon Maljevac 08 Sep, 2022
Med evropskim prvenstvom je podžupan Mestne občine Ljubljana Dejan Crnek v Mestni hiši gostil predstavnike Evropske balinarske zveze na čelu s predsednikom Tomislavo Ćurkom, Balinarske zveze Slovenije na čelu s predsednikom Primožem Marinkom in Organizacijskega odbora Euro Ljubljana 2022 na čelu s predsednikom Samom Vehovcem.
By Ervin Ozbic 07 Sep, 2022
Balinarski spektakel v Ljubljani je upravičil pričakovanja tako v organizacijskem kot v rezultatskem pogledu. Slovenske balinarke so evropsko prvenstvo zaključile z osvojenimi kolajnami v vseh šestih disciplinah, prireditelji pa so prejeli obilo pohval za vrhunsko organizacijo dogodka. Po razburljivem reprezentančnem koncu tedna se bo pozornost balinarske javnosti preusmerila v začetek ligaškega tekmovanja.
By Ervin Ozbic 05 Sep, 2022
Na evropskem prvenstvu v balinanju za ženske Ljubljana 2022 je slovenska reprezentanca osvojila kar šest medalj in zasedla vrh lestvice najuspešnejših držav po številu osvojenih medalj. Slovenke so v slovenski prestolnici osvojile eno srebrno in pet bronastih odličij, z odliko pa so svoje delo opravili tudi organizatorji.
By Simon Maljevac 03 Sep, 2022
Na spletni strani Balinarske zveze Slovenije lahko najdete uradne rezultate Evropskega prvenstva v balinanju za ženske Ljubljana 2022.
Na Evropskem prvenstvu v balinanju za ženske Ljubljana 2022 je slovenska reprezentanca osvojila kar šest medalj in zasedla vrh lestvice najuspešnejših držav po številu osvojenih medalj. Slovenke so v slovenski prestolnici osvojile eno srebrno in pet bronastih odličij.
Sobotni finalni dan Evropskega prvenstva v balinanju za ženske Ljubljana 2022 bo minil v znamenju slovenskih balinarki, ki so si v vseh šestih disciplin zagotovile mesto na zmagovalnem odru in bodo po številu osvojenih medalj najuspešnejša reprezentanca tekmovanja.
By Simon Maljevac 02 Sep, 2022
Na sobotni finalni dan Evropskega prvenstva v balinanju za ženske Ljubljana 2022 bodo na sporedu zaključni boji v vseh šestih disciplinah ter podelitev priznanj najboljšim. Neposredni prenos iz balinišča BŠK Krim na Rakovniku lahko od 8.30 dalje spremljate preko spletne in Facebook strani Balinarske zveze Slovenije ter Youtube kanalov Balinarske zveze Slovenije, Hegy TV in Kosci TV.
By Ervin Ozbic 02 Sep, 2022
Prvi tekmovalni dan evropskega prvenstva v Ljubljani so slovenske balinarke opravile z odliko. Varovanke Dejana Korena so suvereno oddelale uvodne kvalifikacijske nastope in si izborile odlično izhodišče za današnji lov na kolajne, ki se bo začel danes zgodaj popoldne.